Культові меблі: стільці від Чарльза та Рей Еймс (Charles and Ray Eames)
evJ_O-qVMnI Пластиковий стілець, винайдений подружньою парою Чарльзом та Рей Еймс став однією з найпопулярніших моделей, запущених в масове виробництво ще в середині минулого століття. З тих часів, стільці та крісля Еймс стали бажаними не тільки для приватних осель, але й для суспільних закладів. Цей феноменальний предмет створений родиною архітекторів-дизайнерів й нині підкорює своїм позачасовим виглядом.
Нині вже винайдено безліч варіацій, породжених оригіналом. З підлокотниками та без них, з плавно вигнутою спинкою, з ніжками виконаними з хромованої сталі або металу в поєднанні з дерев'янами опорами, що не ушкодять підлогу. Цінним та ергономічним надбанням стане стілець Еймс для вашого будинку, й переживе не одне десятиліття не втрачаючи актуальність.Якщо зацікавили такі стільці, то ми тримаємо кілька штук для Вас.
YnWqy9mWaPk XkExweN7-Hw
Політ фантазії: стілець від Філіпа Старка (Philip Starck)
Стілець з підлокотниками. Виробляється з поліпропілену. Незвичайна модель розроблена Філіпом Старком (Philippe Starck) разом з Євгенієм Куітлітом (Eugeni Quitllet). Автори створили стілець - “цитату”, де “зашифровані” силуети трьох знаменитих моделей від відомих дизайнерів ХХ сторіччя. Це стілець “Series 7” від Арне Якобсона (Arne Jacobsen), крісло “Tulip” від Ееро Саарінена (Eero Saarinen) та стілець “Eiffel” від Чарльза Імза (Charles Eames). З’єднання трьох дизайнерських шедеврів дозволяє створити “новий продукт, новий проект, відображення нашого світу, що змінився” - вважає Філіп Старк 3qNzwMjKwyg
moIQd-8-KR0 Ojzl_FfqVgI rI4cxpE-Qck UQcw-zXrGjk
Яскраве сяйво: Торшер від Маріано Фортині-і-Мадрасо (Mariano Fortuny y Madrazo)
nDpNHJWslVc Торшер Fortuny 805 від Pallucco - оновлена модель унікального світильника, створеного дизайнером Маріано Фортуні-і-Мадрасо (Mariano Fortuny y Madrazo) більше сторіччя назад, в 1907 році. Висотою в 190 см абажур-парасоля обертається по осі, може змінювати положення, матеріал - бавовна особливої вичинки - чорна, біла та з набивним малюнком. Торшер Fortuny Giudecca стане дуже корисним предметом інтер’єру, підкреслюючи не тільки кольорову гаму, але й стильний дизайн.
tQf_9YGXqCs Q4ix9dtt0qY Mq7aqekuEPE